Farma Makedońskich

Biuro Organizacji Imprez
Grupy Extreme Team
Makedon.pl
ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267


Nasze kilkaset hektarów ciekawie zróżnicowanego i farma3zabezpieczonego terenu nie tylko stwarza warunki do kompleksowej organizacji różnych spotkań. Jest przede wszystkim polem do tworzenia imprez w różnych ciekawych i niekonwencjonalnych formach – od firmowych pikników projektów Team-buildingowych, przez szkolenia po sportowe i ekstremalne przygody dla każdego, na długo zapadające w pamięć
Jesteśmy przygotowani do organizacji wypoczynku od pojedynczych osób, do 5000 gości.

Na terenie głównym znajdują się zabudowania, hala namiotowa wioska4wystawowo-konferencyjna (możliwość zmiennej ekspozycji) o powierzchni 500m2, scena, namioty stałe, zamknięte i ogrzewane, namioty otwarte oraz przenośne, zaplecze gastronomiczne, wielostanowiskowy strzeżony parking.

Ponadto:
– rozległe tory off-road, basen rekreacyjny , poligon paintbollowy, ściana wspinaczkowa, strzelnica pneumatyczna i tory łucznicze, maneż do pokazów konnych, ziemny kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci
A na akwenie wodnym: łowisko wędkarskie, kajaki, łódki.

Potrafimy trafić gusta najbardziej niezdecydowanych czy wymagających klientów, ponieważ nasze propozycje opierają się na oryginalnych scenariuszach, ciekawych pomysłach i świetnym wykonaniu a wszystko to na przepięknym terenie, zaledwie 35 kilometrów od centrum Warszawy.

PROMOCJA

Rozmieszczenie obiektów stwarza możliwość dobrego farma4eksponowanie bannerów i plakatów reklamowych (posiadamy stałe maszty flagowe). W centralnym punkcie znajduje się scena, która może być wykorzystywana do ekspozycji promowanych produktów np.. Samochody, motocykle itp..

Jednocześnie przyległy teren off-road o powierzchni kilkuset hektarów daje możliwość testów samochodów, motocykli terenowych i quadów, do czego służą nam specjalnie przygotowane catering7tory off-road, o zróżnicowanej trudności.

Natomiast nasz akwen o powierzchni kilkunastu hektarów świetnie sprawdza się podczas ekspozycji i testów małogabarytowych łodzi, motorówek, skuterów wodnych, pontonów, wind surfingu (dzięki wietrznej części akwenu).
Rodzinne, firmowe, kameralne, masowe. Pikniki.compound4
Stały się ostatnio jedną z ulubionych form spędzania czasu nie tylko rodzin, ale także kilkuosobowych działów, pojedynczych placówek, dużych firm, czy wreszcie korporacji i wielkich przedsiębiorstw.

Jednak dla nas nie ma znaczenia, czy organizujemy piknik na 10 osób czy na 5 000 uczestników. Każdy projekt opracowujemy i przygotowujemy z taką samą dokładnością w oparciu o jak ostra4najciekawszą i najbardziej odpowiadającą Klientowi koncepcję.

Tak niezwykłe miejsce, jakim jest Farma Makedońskich, daje nam gwarancję, że zaplanowane wydarzenie uda się w 100% – bez względu na warunki pogodowe, frekwencję uczestników, ich stopień zaangażowania czy inne, trudne do przewidzenia sytuacje.

Aby zaplanowany piknik był wydarzeniem niepowtarzalnym i na długo zapisał się w pamięci Gości, staramy się zaangażować w niego quady10cały nasz potencjał – od możliwości terenu, przez pomysłowość instruktorów i ich doświadczenie, po wyszukane atrakcje niedostępne na co dzień…

Proponujemy zarówno lekkie zabawy rekreacyjno-sportowe, nad przebiegiem których czuwać będą animatorzy gier terenowych, jak i bungee1team buildingowe zadania o różnym charakterze [logiczne, zręcznościowe], prowadzone przez trenerów z wykształceniem psychologicznym. Nie zabraknie także konkurencji będących wyzwaniem dla niejednego uczestnika, zabezpieczane przez doświadczonych instruktorów.

A oprócz zadań i atrakcji zagwarantowanych w tworzonych indywidualnie dla każdego Klienta ofertach, do dyspozycji naszych gości oddajemy min. namioty typu garden party [w zimie farma1ogrzewane], liczne ogródki kawiarniane, scenę, namiot konferencyjny, łowisko wędkarskie, korty tenisowe…

Zaś aby spotkanie z nami było wyjątkowe proponujemy wybór oprawy artystycznej, która przeniesie nas w odmienny świat i będzie nam towarzyszyć przez cały dzień, wieczór, noc….

Po wszelkie szczegóły zgłoś się do nas a zapewniamy, że wielość proponowanych atrakcji i ich różnorodność zaskoczy nawet największego sceptyka idei pikników na świeżym

woda1

paintball5

team04

oprawa3

Dodaj komentarz

Agroturystyka na Ziemi MIńskiej

Menu Title