„Pensjonat pod świerkami”

Wynajem pokoi gościnnych i domków letniskowych  – Dariusz Jackiewicz .

Ładzyń 41a

05-304 Stanisławów, pow. miński , woj. mazowieckie

darsy@o2.pl

Oferta ważna od 01.03.2006r.

Miejscowość Ładzyń, położona jest na terenie gminy Stanisławów w odległości 7 km na północ od Mińska Mazowieckiego, 35 km od Warszawy w województwie mazowieckim.

Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla miłośników przyrody. Cisza czyste powietrze, w pobliżu jeziorka „Bagno”, bliskość lasów – oto główne atuty tej oferty. Teren atrakcyjny dla wędkarzy, grzybiarzy i myśliwych oraz osób lubiących korzystać z różnych form aktywnej turystyki.

Na dużym, zielonym podwórku znajdują się  stół do tenisa, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i babintona, trasa sprawnościowa, piaskownica i huśtawki dla dzieci, hamak oraz rowery. W programie  pobytu możliwość wycieczek pieszych i rowerowych, możliwość pływania łodzią i pontonem, zbierania ziół, jagód, jeżyn, itp.. , organizowania ognisk, grillowania, wędkowania w stawie rybnym w ogrodzie przy domu. Istnieje możliwość robienia przetworów.

Zimowe atrakcje – to jazda na łyżwach, sankach oraz nartach biegowych. Atrakcją pobytu mogą być przejażdżki wozem konnym lub wycieczki samochodowe po okolicy.

Wypoczynek na każdą kieszeń : pod namiotem, z przyczepą kempingową lub w domu z wygodami.

 

W gospodarstwie jest kot i pies, dlatego nie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Turystom oferowane są obiady. Przygotowywanie śniadań i kolacji we własnym zakresie głównie z własnych produktów z gospodarstwa: mleko, jaja, ser, drób, warzywa i owoce. W pobliżu znajdują się dwa sklepy spożywczo-przemysłowe.

Do dyspozycji turystów:

  • samodzielne mieszkanie: pokój 3-osobowy , pokój 2-osobowy , kuchnia wyposażona w lodówkę, zamrażarkę, kuchenkę gazową i elektryczną, sprzęt gospodarstwa domowego oraz łazienka i WC,
  • 1 pokój 3-osobowy i 1 pokój 4-osobowy.

Do ww. pokoi łazienka, oddzielne WC, wyposażona kuchnia.

Oferta aktualna cały rok.

Kontakt telefoniczny :
0-606196006
0-691270116 – kontakt w języku angielskim
0-888564303

Dodaj komentarz