Bania – Agroturystyka na Mazowszu

Właściciel: Barbara Kuligowska-Roman
Dane teleadresowe:

Brzeźnik 2a
05-307 Dobre
E-mail: bania.mazowsze@wp.pl
Telefon: (25) 791 91 79
Telefon komórkowy: 602 410 720; 601 29 39 91
Szerokość geograficzna gps 52° 19’57.3444
Długość geograficzna gps 21° 45′ 22.0874

Gospodarstwo Gościnne Bania znajduje się na skra1127_aju wsi, położonej 50 km. na wschód od Warszawy, w otoczeniu sielskich, krajobrazów regionu Mazowsze. Graniczy z rzeczką Osównicą i rozległymi lasami. Ogrodzone siedlisko (5500m2) jest zagospodarowane pod kątem wypoczynku i rekreacji dla dorosłych i dzieci. W gospodarstwie są przyjazne i bezpieczne dla dzieci zwierzęta: kózki, króliki, kurki, piesek i kotek.Bania to miejsce dla osób kochających wiejskie klimaty, wygodę, ciszę i rodzinną atmosferę. Przestronne, dwu-pokojowe apartamenty na parterze wychodzą na przestronny taras. Na piętrze znajduje się pokój dwu-osobowy i wspólny pokój jadalno-wypoczynkowy z aneksem kuchennym, RTV, DVD. Na terenie posesji do dyspozycji gości są: sala z bilardem; ping-pong; grill; miejsce na ognisko; plac zabaw z batutą, huśtawkami, zjeżdżalnią, wieżą, piaskownicą, basenem dla dzieci i chatką „Baby Jagi”. W ogrodzie jestgaleria--bania[4] duża altana – „Karczma” gdzie przy sprzyjającej pogodzie (prawie całe lato) podajemy posiłki dla gości. Na miejscu jest możliwość wypożyczania: rowerów lub pontonu. Latem w okolicznych lasach można zbierać grzyby i jagody, razem z gospodynią robić przetwory z własnych owoców i warzyw lub wspólnie wybrać się na wycieczkę krajoznawczą. Zimą można u nas spokojnie, przy kominku, przygotować się do ważnego egzaminu, napisać pracę lub po prostu odpoczywać ciesząc się niespotykaną w mieście bielą śniegu, otulającego cały ogród. Od tego lata wprowadzamy zajęcia z ceramiki i plecionkarstwa. Nasi gości będą mogli odkryć swoje umiejętności artystyczne bawiąc galeria--bania[13]się z nami gliną i wikliną.

Gospodarstwo nasze położone jest na uboczu w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Siedlisko usytuowane nad rzeką Ossównicą przylega do lasów. Teren z placem zabaw dla dzieci (batuta, basen, zjeżdzalnia huśtawki i piaskownice). Naszych gości zachęcamy do zwiedzania:  muzeum i miejsce narodzin rzeźbiarza K.Laszczki w Dobrem, zamku zbrojowni w Liwie, barokowych kościołów w Węgrowie, skansenu – budowli drewnianych w Suchej i wiele innych. W tym roku atrakcją będą organizowane przez PTTK spływy kajakowe na rzece Liwiec. Możliwość zorganizowania wyjazdu i zwiedzania pobliskiego młyna.

Promujemy zdrowe odżywianie bogate w warzywa i owoce.Posiłki są przygotowywane pod kątem zaspokojenia upodobań dzieci, ale i dorośli znajdą wiele ciekawych smaczków. Na życzenie podawane są posiłki wegetariańskie lub dietetyczne.Informacje dodgaleria--bania[3]atkowe

Mieszkania: 3
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość miejsc: 14
Znajomość języków obcych
Angielski , Niemiecki 

 

 

galeria--bania[2]

galeria--bania[3]

galeria--bania[4]

galeria--bania[5]

galeria--bania[7]

galeria--bania[11]

galeria--bania[13]

galeria--bania[14]

bania[3]

bania[5]

galeria--bania

galeria--bania[1]

Dodaj komentarz

Agroturystyka na Ziemi MIńskiej

Menu Title