Biuro Rekonstrukcyjno – Technologiczne Zabytkowej Inżynierii Pojazdowej w Ptakach

Biuro istnieje od 2009 roku. Od tego czasu zostało „wprowadzonych w życie” kilkadziesiąt ważnych projektów. Były to zarówno drobne podzespoły jak i całe pojazdy będące w użyciu do dnia dzisiejszego. Zajmuje się szeroko pojętym wykorzystaniem inżynierii odwrotnej. Opracowuje dokumentacje techniczna (konstrukcyjna i technologiczna) umożliwiająca wykonanie części, podzespołów i całych pojazdów. Wdraża projekty odbudowy pojazdów historycznych, silników, maszyn oraz innych świadectw kultury technicznej.

Oferta biura obejmuje również działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne: endoskopowa weryfikacje i lokalizacje uszkodzeń wewnętrznych maszyn i silników; ekspertyzy techniczne maszyn, silników i pojazdów; oceny techniczne rzeczoznawcy pojazdowego i maszynowego; opracowywanie kart ewidencyjnych pojazdów zabytkowych; działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych; diagnostykę pojazdów zabytkowych; tłumaczenia tekstów technicznych (rosyjskich, niemieckich, angielskich, włoskich i francuskich); obróbkę cyfrowa i digitalizacje; drukowanie 3D modeli przestrzennych; skanowanie modeli przestrzennych; pomiary na maszynie współrzędnościowej.

Biuro zaprasza także na przejażdżki pojazdami z kolekcji, t.j.: Chevrolet 158. Land Cruiser FJ40. GMC. GAZ 69. Universal Carrier. na reprezentację

w zakresie uruchamiania pojazdów: Ursus C-45 oraz GAZ 51 z instalacją Holzgaz (pokaz dynamiczny samochodu, którego paliwem alternatywnym jest drewno).

Kontakt: Ptaki 11, 05-332 Siennica., tel. 602 720 412r 698 686 156.. e-mail: zn.serwis.sos@o2.pl. www.br-tzip.pl

Dodaj komentarz

Agroturystyka na Ziemi MIńskiej

Menu Title