Gospodarstwo agroturystyczne „Tajemniczy Ogród”

Bożena i Wojciech Zagórscy
Dzielnik 21
05-332    Siennica
bozena.zagorska@onet.eu
Tel. 503 515 672

Gospodarstwo agroturystyczne „Tajemniczy Ogród”1 położone jest niedaleko Warszawy(60 km), na pięknych i spokojnych terenach województwa mazowieckiego. Jest to rozległy, prawie 6 hektarowy teren przeznaczony do wszelkich form wypoczynku na łonie natury.

Wokół gospodarstwa znajdują się przepiękne lasy zajmujące ponad połowę naszego terenu, reszta to łąki, staw i otoczenie wokół drewnianego domu. Do dyspozycji gości jest oprócz domu: altana z 3grillem, miejsce na ognisko, plac do gier i zabaw oraz ścieżka przyrodnicza „Sekrety lasu” .

Wszystko to składa się na niezapomniany, uroczy klimat tego miejsca. Odwiedzający nas turyści indywidualni, uczniowie szkół i przedszkoli z pewnością znajdą tu ciszę i spokój, aby łączyć swoje pasje z pięknem otaczającej 4to miejsce przyrody, a uczestnicy spotkań integracyjnych – idealne miejsce do rekreacji.

Dom przeznaczony jest wyłącznie dla gości.

2Pomieszczenia:
– kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka z piekarnikiem, lodówka, pełna zastawa)
– salon i dwie sypialnie
– dwie łazienki

W całym domu jest 12 miejsc noclegowych. Wyposażony jest w sprzęt RTV oraz Internet. Jest to dom nie tylko letniskowy, przyjmujemy gości przez cały rok. Malownicze położenie tuż przy 6lesie, nad stawem gwarantuje miły odpoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Agroturystyka na Ziemi MIńskiej

Menu Title