Zajazd pod Dębem

img_1225

Zajazd pod Dębem

Chrośla ul. Żwirowa 14C
05-311 Dębe Wielkie

kom: 507 077 035
kom: 606 899 198
e-mail: biuro@zajazdpoddebem.com.pl

Recepcja

tel. recepcja: 25 749 70 27
rezerwacja, noclegi

 

Jeśli chcecie Państwo, będąc w podróży prywatnej czy służbowej, znaleźć odpowiednie miejsce do odpoczynku lub szukacie atrakcyjnego lokalu, na zorganizowanie swojego przyjęcia, to zapraszamy do nas!

Organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, konferencje i szkolenia oraz inne imprezy okolicznościowe. Od niedawna wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów swoją ofertę powiększyliśmy o organizację imprez plenerowych.

Zajazd pod Dębem od swojego powstania w 2003 roku zyskał renomę miłego i przyjaznego miejsca.
Położony jest 15 km od granic Warszawy, przy trasie Warszawa – Mińsk Mazowiecki, w miejscowości Chrośla.

Całość tworzy kompleks zabudowań, w których znajduje się trzy przestronne, klimatyzowane sale, mogące pomieścić każda po 200 osób oraz zaplecze gastronomiczne i socjalne. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz wydzielony parkiet.

Na naszych przyjęciach organizujemy dodatkowe atrakcje dla dzieci takie jak: clown, pokazy, malowanie twarzy, jazdy konne na kucykach. To wszystko by uprzyjemnić pobyt Państwa na terenie Zajazdu.

Dysponujemy również hotelem z miejscami dla 140 osób, w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV a dodatkowym atutem jest bezprzewodowy Internet. Na parterze znajduje się również restauracja z drink barem.

Ponadto otoczenie całego kompleksu jest stale monitorowane, teren jest zamknięty, a parking strzeżony.

Pragniemy zapewnić, że dla każdego z Państwa przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i wymagań.

Dodaj komentarz

Agroturystyka na Ziemi MIńskiej

Menu Title